Több mint egy évtizedes működésünket követően pedig örülünk annak, amit már a szülői visszajelzések is igazolnak: hogy sikerült az eredetileg is eltervezett kettős küldetésünket teljesítenünk.

Mert a tőlünk iskolába kerülő gyerekek nemcsak kiváló iskolai felvételi eredményeket érnek, de ezen felül valóban sikerült olyan óvónőket alkalmaznunk, akikben – a kiváló szakmaiságon felül – megvan az az emberi többlet is, hogy valóban és őszintén szeretik a gyerekeket.

Mert a gyerekeknél jobban senki sem érzi meg, hogy ki szereti őket igazán és feltételek nélkül. Márpedig tudjuk jól, hogy ezen a szereteten nagyon sok múlik; azon hogy gyermekünk azt szokhassa meg gyerekkorában, hogy elfogadják őt és bízhat az őt körülvevő emberek szeretetében. Hiszen minden későbbi, felnőttkori emberi kapcsolat és társas együttműködés alapját a gyermekkorban szerzett tapasztalatok adják és határozzák meg.

Ha ellátogat hozzánk, hogy megismerjen bennünket, akkor majd belehallgathat az óvodai és bölcsődei foglalkozásokba, megnézheti a gyerekek csoportszobáit és játékait, beszélgethet az óvónőinkkel és megérezheti a gyerekeket körülvevő szeretetet és szakértelmet. Mi átérezzük, hogy gyerekkor csak egy van.

Szeretettel várjuk Önt is: