Pinokkió Magán óvoda és Bölcsőde Budapest Kezdőoldal magyar nyelv angol nyelv Kezdőoldal angol nyelv magyar nyelv angol nyelv Kezdőoldal angol nyelv

COVID protokoll

A Covid vírus magyarországi megjelenésekor 2020-ban, azonnal reagálva a járványügyi helyzetre orvosok és járványügyi szakemberek bevonásával elkészítettük az Intézmény Covid protokollját. Mindenre kiterjedő, részletesen átgondolt, 6 oldalas protokollunkat minden munkatársunkkal ismeri, érti, magára nézve kötelező érvényűen alkalmazza.

Azóta is e szerint dolgozunk, folyamatosan aktualizálva azt és figyelemmel kisérve a fertőzéssel kapcsolatos információkat.

A járvány elleni védekezés fontossága prioriást kapott. A gyermekek és családjaik, munkatársaink egészségének védelmében minden megteszünk, ami módunkban áll.